Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Візитка школи

Date: 25 жовтня 2022 о 09:42, Refreshed 6 листопада 2022 о 12:49

Візитка школи

Девіз школи: "Наукою прилучайтеся до віри, вірою - до надії, а надією - до любові!!!"

Проблема: "Формування потреби, умінь та навичок самостійної роботи учнів у процесі навчання - одна із важливих умов розвитку творчої особистості"

Адреса школи: вул. Т. Шевченка, 18 село Лопушне Кременецький район Тернопільська область 47054

e-mail: lopushnoschool@gmail.com

Ми на порталі ІСУО.

У нашій школі навчається 206 учнів, з них: хлопців – 96, дівчат – 110

1 клас. 12 учнів, з них: хлопців – 6, дівчат – 6, класний керівник: Кузик Надія Іванівна

2 клас. 16 учнів, з них: хлопців – 9, дівчат – 7, класний керівник: Турчинська Тетяна Олександрівна

3 клас. 18 учнів, з них: хлопців – 7, дівчат – 11, класний керівник: Пилипчук Ольга Іванівна

4 клас. 24 учні, з них: хлопців – 7, дівчат – 17, класний керівник: Кубик Оксана Ярославівна

5 клас. 15 учнів, з них: хлопців – 10, дівчат – 5, Класний керівник: Білінчук Лариса Василівна

6 клас. 20 учнів, з них: хлопців – 14, дівчат – 6, класний керівник: Мулик Валентина Микитівна

7 клас. 10 учнів, з них: хлопців – 2, дівчат – 8, класний керівник: Павлюк Марія Антонівна

8 клас. 23 учні, з них: хлопців – 11, дівчат – 12, класний керівник: Бас Оксана Василівна

9 клас. 18 учнів, з них: хлопців – 7, дівчат – 11, класний керівник: Яцків Оксана Іванівна

10 клас. 23 учні, з них: хлопців – 9, дівчат – 14, класний керівник: Жук Зоя Андріївна

11 клас. 27 учні, з них: хлопців – 14, дівчат – 13, класний керівник: Ютовець Марія Михайлівна

Навчають дітей 24 педагогів:  Шаповал Любов Степанівна, Іськов Лариса Степанівна, Андросюк Оксана Іванівна,  Шаповал Зорян Віталійович, Ютовець Марія Михайлівна, Іськов Тетяна Володимирівна, Кравець Іван Анатолійович, Бондар Надія Петрівна, Яцків Оксана Іванівна, Павлюк Марія Антонівна, Нарадка Віталій Володимирович, Кубик Оксана Ярославівна, Кузик Надія Іванівна, Турчинська Тетяна Олександрівна, Пилипчук Ольга Іванівна, Білінчук Лариса Василівна, Бас Оксана Василівна, Яблонська Тамара Фардеївна, Букай Олена Володимирівна, Жук Зоя Андріївна, Мулик Валентина Микитівна, Захарчук Валентина Миколаївна, Ярмусь Ольга Олександрівна, Коваль Тетяна Федорівна.

Обслуговчий персонал: Морозова Олена Олексіївна, Русняк Галина Петрівна, Тивонюк Олеся Федорівна, Шаповал Віталій Анатолійович, Гнатюк Лідія Петрівна, Кравець Ганна Миколаївна, Палій Ірина Олександрівна, Білокур Галина Василівна, Павлюк Олександр Васильович, Залущинська Ганна Дмитрівна, Саган Іванна Василівна, Букай Людмила Миколаївна, Залущинський Олександр Іванович, Корчемна Світлана Олександрівна, Нарадка Надія Петрівна.

Comments:
Only authorized users can leave comments.